ENGLISH

Mega Seans kelimesi, tek seansda 4000-4500 greft ve üzerindeki uygulamalar için kullanılan bir terimdir. Dökülen alanı genis olanlar ya da mümkün olan en az seansla daha fazla alanın kapatılmasını isteyenler için yüksek greft sayılarinin uygulanması seklindedir.

Daha fazla sayıda yardımcı elemana ve süreye ihtiyaç duyulması nedeniyle bir çok merkez tarafindan yüksek greft sayılari uygulanması tercih edilmemektedir.

Kullanılan metodlarin degismesi sayesinde ve teknolojik destekle artik eskiden hayal bile edilemeyen greft sayılarina ulaşilabiliniyor..

Foliküler ünitelerin çok ince hazirlanması ve açilan kanallarin küçüklügü bize greftleri çok sık yerlestirme olanagi saglamakta ,böylece daha yogun görünümlü bir sonuça ulaşabiliniyor.

Amaç tek oturumda yapilabilecek olan en fazla greft sayısini uygulamak, en az seans sayısı ile en yogun sonuçu almak...

Mega seans seanslarında, lateral kesi ve yogun ekim tekniklerini kullanarak tek seansda:

-Daha sık, 
-Daha doğal, 
-Daha kısa sürede 
istenilen sonuçlara ulaşılabilinir. 

Verici alanı tek seansda maksimum kullanmakla gereksiz yere fazla seans yaptırmaktan kurtulabiliyorsunuz.Bu bölgede aynı miktar greft sayısi elde etmek için, iki yerine tek seans uygulayarak, bu bölgedeki saç köklerinin olası bir kayba ugrama ihtimalini de azaltmıis olmaktayız. Iki yerine bir, üç yerine iki seansla da istenilen sonuça ulaşabilirsiniz.

işlemin uzun sürmesi yaninda daha yüksek greft sayısi uygulanması size ilk aşamada daha pahali olacağı izlenimi biraksa da diğer uygulamalara göre daha ucuza malolacaktir. Islemi iki kere yaptırmak, bir kere uygulatmaktan daha pahalidir.

Mega Seans Uygulamalarının Faydaları :

Daha düsük greft sayılari uygulanan diğer yöntemlere göre, daha kısa sürede sonuça ulaşabilirsiniz. 
Her islem sonrasi işinizden geri kalma süresini göz önüne aldigimizda ,daha az seansla uygulanan Mega Seanslarla bu kaybedilen süreniz çok daha kısa olacaktir. 
Mega Seansla elde edilen sıklık diğerlerine göre tek seansda bile daha fazla olacaktir. 
Seans sayısinin az olmasıyla, her seansda muhtemel olusabilecek donör alandaki kök kayiplari en aza inmektedir. 
Elde edilebilecek en doğal sonuçlari elde etmek mümkündür