ENGLISH

Vizyonumuz: Bilimsel Araştırma-Geliştirme çalışmaları ve öncü klinik uygulamalar ile Türkiye’nin güvenilen ve tercih edilen Saç ve Kozmetik Cerrahi kliniği olmak.

 

Misyonumuz: Medikal misafirlerimizin ihtiyaçlarına uygun tedavi yöntemlerini, alanında deneyimli hekim ve profesyonel yöntemlerle sunarak yaşam kalitelerini yükseltmek.

 

Amacımız: İstanbul Hair Club ekibi olarak,  alanında güven duyulan ve takip edilen bir klinik olmasını sağlama yanında medikal misafirlerimizle markamız arasında kalıcı sıcak bir bağ oluşturmayı amaçlıyoruz.

Üst seviyede tıbbi hizmet ve bakım standartlarımız sağladığımız güvenin kaynağı 18 yıla dayanan deneyim ve tavizsiz etik anlayışımızdır.

 

Değerlerimiz:

 

Medikal Misafir OdaklılıkSunduğumuz her hizmette üst seviyede memnuniyet ve medikal misafirlerimizin beklentilerini tam olarak karşılamak amacına tutkuyla bağlıyız.

 

GüvenMedikal misafirlerimize tavsiye ettiğimiz ve sunduğumuz tüm tıbbi çalışmalarda, etik anlayışımıza sadık kalarak sadece onların sağlıklarını düşünerek yön gösterir ve yaptığımız tüm uygulamaların güvenilirliğini garanti ederiz.

 

YenilikçilikSunduğumuz tüm tıbbi uygulamalarımızda dünya standartlarında, çağdaş ve yeni medikal teknolojik uygulamaları kullanmayı ilke edindik.