ENGLISH

ÖN BAŞVURU 

 

Türkiye'de Saç ekim ameliyat olmaya karar   vermeniz durumunda,  sizin geliş tarihinize göre, muayene randevunuzu ayarlıyoruz. Sizden uçuş numarası, havaalanı bilgileri ve iniş saati bilgilerinizi aldıktan sonra transferiniz gerçekleştiriliyor.

 

KONAKLAMA OTEL VE REZERVASYON

hastalarımız için havaalanından karşılama ve merkezimize ulaştırılması ile ilğili tüm imkanları sağlamaktayız Ayrıca, yurt dışı veya İstanbul dışındaki illerden gelen hastalarımıza ihtiyaçları doğrultusunda

Anlaşmalı olduğumuz 4 - 5 yıldızlı otellerde ,standart –ve süit odalarında talep edilen süre için konaklamalarını organize etmekte, muayene - tetkik ve ameliyatlarını bir paket halinde sunmaktayız.


ÖN MUAYENE   

Yurt dışından veya şehir dışından gelen hastalarımız Hava alanından alınıp hastanemize getiriliyorsunuz.Ayrıntılı bir şekilde saç analinizi ve ön muayene yapıyoruz.Analiz sonrası operasyon ile ilgili detaylar belirleniyor.Operasyon randevunuz verildikten sonra sizi otelinize yerleştiriyoruz.

 

OPERASYON GÜNÜ

Ameliyat öncesinde hastalarımızın, sıkı bir kahvaltı yapmasını istiyoruz, ,  operasyon öncesi hastamızın bütün tam kan tahlillerini bakıyor, tetiklerini  yapıyoruz, daha sonra Hastanemizin tam donanımlı ameliyathanesinde  Saç Ekim operasyonunu gerçekleştiriyoruz.

Ayrıca operasyon günü gerekli olan bütün ilaç ve serumlar merkezimiz tarafından ücretsiz bir şekilde Yapılmaktadır.

 

OPERASYON SONRASI 

Operasyon sonrasında hastalartımız uzun bir işlemden çıktığı halde, kendini oldukça dinç ve sağlıklı hisedecktir, , çünkü Merkezimizde Saç Ekim operasyonunu konusunda uzman doktorlarımız  tam steril ameliyathane ortamında gerçekleştirdiği için, ve işlem sırasında gerekli olan bütün ilaç ve serumlar verildiği için , kötü koşullarda ve yetkin olmayan insanların yaptığı işlemler gibi hastalarda, işlem sonrası, şidetli baş ağrısı, sızıntı, kanama, göz altlarında morarma yüzünde şişme gibi yapılan kalitesiz operasyon sonuçları bizim hastalarımızda KESİNLİKLE Görülmemektedir. İstanbul Hair Club bunu bütün hastalaırına garanti etmektedir.

Hastalarımız kliniğimize yakın olan Hotel'e İstanbul Hair Club'dan bir refakatçi eşliğinde  transferi gerçekleşirilir.

 

Bu paketler İstanbul dışından hastanemize gelen ve talep eden tüm hastalara sunulmaktadır.

Yurtdışından gelen hastalara özel olarak sunulan paket programlar aşağıda belirtilen hizmetleri içermektedir: 

  • Havaalanında karşılama
  • 4 veya 5 yıldızlı otelde 3 gece konaklama (kahvaltı dahil) 
  • Havaalanı- Otel-Hastane arası transferleri
  • Ön tetkikler ve muayeneler
  • Hastaların ilk ilaçlarının karşılanması